Smoke out – arvamused, hind, kust osta, originaal, või on seda väärt?

[Total: 0    Average: 0/5]

Suitsetamine narkomaania, mis paljudel juhtudel viib puude ja patsiendi surma. Vastavalt USA statistilise uuringu Suitsetamine vähendab inimese elu keskmiselt 13 aastat. See ei ole üllatav, et paljud üritavad loobuda säästa tervist. Aga väga raske. Põhjuseks on sõltuvus nikotiini. Aga lihtne vältida, kui te arvate, müüjad spray “Suitsu välja”. Nad väidavad, et suitsetamisest loobumiseks on võimalik, kui 14 päeva jooksul ravida suu meditsiinilise nikotiiniga.

Spray Suitsetamine Suitsu välja

“Suitsu välja” tõotab lahti te halvad harjumused 2 nädalat. Lisaks sellele on mitmeid positiivseid mõjusid tervisele. Väidetakse, et mitte hiljem kui 14 päeva saad:

 • värske hingeõhk;
 • valge naeratuse;
 • ilus ja hästi hoolitsetud juuksed;
 • täieliku lõhnataju.

Sa ei pea enam haise sigaretisuitsu. Mine ära köha, ja te tunnete palju paremini. Veelgi enam, teil suitsetamisest loobuda ilma:

 • willpower ja nikotiini eemaldamime
 • kaalutõus ja isu suurenemine;
 • vaimse ebamugavustunne ja meeleolumuutused.

Kasutusjuhend “Suitsu välja

Spray Suitsetamine “Suitsu välja” pead pihustada suhu päevas. Arv tavadega ei piirdu. Tuleb rakendada, kui te tunnete vajadust nikotiini. Ravikuuri on tavaliselt 2 nädala jooksul. Seejärel pihustatakse “Suitsu välja” sa ei pea enam. Sa loobuma sigarette igavesti.

Koostis “Suitsu välja

“Suitsu välja”, vastavalt ametlikul kodulehel, sisaldab:

 • medical nikotiini vältida võõrutusnähud ja tõkestamine isu suitsetamisega;
 • Gotu Kola – mälu paranemist;
 • St. Naistepuna – for normaalseks funktsioneerimiseks närvisüsteemi;
 • piparmünt, eukalüpt, Melissa, mentooli, värske hingeõhk.

On selge, et vastavalt müüjad “Suitsu välja” peamine mõju on sätestatud nn meditsiinilise nikotiiniga. Ta eemaldab iha sigarette. Muud ained täidavad ainult tugifunktsiooni.

arvamus arsti Suitsu välja

“Suitsu välja” ei aita suitsetamisest loobuda. Oma kompositsioon esineb meditsiiniline nikotiiniga. See aine ei eksisteeri looduses. On ainult üks nikotiini, mis sisaldas sigaretisuitsu.

Tõenäoliselt müüjate “Suitsu välja” nimetatakse seda mõistet tavaline nikotiin, mis sisaldab ravimeid. See on sama keemiline ühend, mis on leitud sigaretisuitsu. Ainus erinevus on eesmärk. Nikotiin kujul plaastrid või muu ravimvormid kasutada eesmärgiga kõrvaldada nikotiinisõltuvuse ja nikotiin sigaretisuitsu on mõeldud üksnes rahuldada inimeste vajadus Suitsetamine.

Vaatame, kuidas hakata neid tooteid, mis sisaldavad nikotiini või teiste nikotiini retseptori stimulandid. Halb harjumus isik koosneb kahest komponendist: füüsiline ja psühholoogiline. Füüsiline nikotiini mõju ainevahetusele. Psühholoogiline – harjumus drag sigaretti, kui näeb teatud käivitab. Iga nad ise. Käivitab tavaliselt mitukümmend ja mõnikord sadu. Nad võivad olla:

 • kasutamine toidu tarbimist;
 • alkoholi tarbimine;
 • lõpuks sõidu;
 • tualetis käimine;
 • helistada oma naise telefoni jne.

suitsetamisest loobumist isik peab ületama mõlemad tegurid – nii psühholoogilise kui füüsilise – samal ajal. See on raskem kui nende ületamiseks individuaalselt. Seetõttu on võimalik, et nii: eemaldada esimese komponendi psühholoogilist sõltuvust ja seejärel füüsilise.

füüsikalise komponendi jääb ja psühholoogilise lahkunud, tööriistade põhjal nikotiiniga. Võttes neid inimene ei suitseta ja võõrutama alates harjumus hoida sigaret suus. Kuid ta ei kannata nikotiinivõõrutust. Pärast patsiendi saab lahti mehaanilise harjumus teeb pingutades teatud tingimustel saab hakata vabaneda sõltuvust füsioloogilisel tasandil. Narkootikumide nikotiinile tühistada. Seda saab teha järsku või järkjärguline vähendamine annust.

Seega, kui “Suitsu välja” sisaldab nikotiini, nagu on näidatud müüjad, see tööriist on üks ravimitest keeldumise isiku Suitsetamine. Kas see tähendab, et see on tõhus? Ilmselt mitte. Kodulehel, et müüb “Suitsu välja”, ei tekita usaldust. Võib juhtuda, et puudub Segus sisalduva nikotiini Pihustussegu no.

murettekitav järgmise avalduse ametlikul kodulehel:

1. “Suitsu välja” on ainus vahend, mis aitab teil suitsetamisest loobuda.

Tegelikult, kui sa “Suitsu välja” sisaldab nikotiini, see on kümneid kolleegidega. Muide, nende tõhusust sageli jätab soovida.

2. “Suitsu välja” kõrvaldab sõltuvus 14 päeva.

See pole tõsi. Enamik analooge kasutatakse 4 nädala jooksul. Mõnikord kasutatakse neid enam. Miks “Suitsu välja” vabastada nikotiinisõltuvuse nii kiiresti, kui see ei erine neist?

3. “Suitsu välja” ei ole kõrvaltoimeid.

Võimatu. Kui toode ei sisalda nikotiini või muude stimulantide nikotiinergilise kolinoretseptoritega, see peaks olema vastunäidustusi ja kõrvaltoimeid. In juhiseid selliste ravimite leiad tohutu nimekirjad kõrvaltoimeid. Ja kuigi väga harva, 100% turvaline saab sellised vahendid ei nimetata. Kuna nikotiiniretseptorid esinevad paljudes valdkondades inimkeha, nii nikotiini või selle asendajad mõjuta praktiliselt kõik elundid ja süsteeme.

Kõik eespool tõestuseks asjaolu, et müüjad “Suitsu välja” annab valeandmeid omadused, koostis ja kliinilise efektiivsuse selle toote kohta. Tõenäoliselt saate regulaarselt värskendav sprei suus. Kõige tõhusam komponente see on piparmündi ja eukalüpti. Nad lõhn kena, kuid vaevalt aitavad suitsetamisest loobuda.

Hind Suitsu välja

“Suitsu välja” kulud …. See on midagi kui võrrelda rahaga, mida sa kulutad iga kuu sigarette. Ostate tõenäoliselt pakuvad mitmeid pudelit spray, nii et saate lõpetada täielikult ravikuuri.

Kust osta?

Spray Suitsetamine “Suitsu välja” müüakse ametlikul kodulehel: suitsu-out-spray. Sa võid osta seda, tellida kohaletoimetamise lähima maja postkontoris. Selleks on vaja sisestada oma teavet tellimisleht, unustamata, et täpsustada oma elukohariigis. Pärast saate helistamiseks telefoni, on vaja kinnitada, et suuliselt. Saadetise luuakse järgmisel päeval. Pärast paari päeva võid minna postkontorisse ja korja oma spray.

Viive Kangro
About Viive Kangro 97 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*