Fish XXL – arvamused, hind, kust osta, originaal, või on seda väärt?

[Total: 0    Average: 0/5]

mõned inimesed kalapüük on viis põgeneda probleemide lõõgastumiseks, saada palju rõõmu, ja sel juhul ei ole nii oluline tulemus kui protsess ise. Aga keegi kalapüük on tõeline sport, põnevust, võimalus arendada oma oskusi ja koju hea saagi. Aga kahjuks ei ole kõik sõltub meist. Näiteks talvel, eriti kui temperatuur on alla 10-15 kraadi, ei söödaks mingit mõju kala, see lihtsalt ei lõhna tema lõhn. Ja mida iganes oskusi, mida võib omada, ükskõik kui palju aastaid kalapüügi kogemus oli, saak ei ole. Ja siis tulevad appi uuenduslik vahend – aktivaator hammustamine Kala XXL. Ei ole kuulnud, et? Ja teie naaber on omandanud spray ja toob koju suur saak palju kroone. Aktivaator pihustada kolm korda suurendab saagist, tänu oma omadused.

eelisteks ravimi Fish xxl

Teadlased on juba pikka aega uuritud küsimusele: mida tahab ja ootab kala suurendada saagi. Ja vastus oli leitud! Spray aktivaator loodud teadlaste ja ühingu liikmed kalurite, kes on võitjad rahvusvaheliste harrastusspordivõistlustel. Advantage aktivaator hammustamine Kala XXL on, et ta tegutseb vahetult lõhnataju. Komponendid sprei langev limaskestale kala, nad ärritada närvilõpmeid, siis märku aju ja kiskja ei suuda ennast kontrollida.

eelised spray aktivaatori hulka kuuluvad ka:

 • spray ei jäta postituse meelitatakse sind;
 • suurendab tavaline saaki 3 korda;
 • spetsiaalselt kalapüügiks talvel;
 • suurendab aktiivsust igat liiki;
 • absoluutselt ohutu;
 • mõjutab tahes kalaliikide
 • efektiivne innovatsiooni tööriista.

Kui olete sageli koju ilma saagi. Kui te puudumise põhjendamiseks saagi halva ilmaga või halb sööt, kala XXL spray säästab kõik need ebameeldivad hetked. Telli aktivaator kaudu ametlikul kodulehel klikkides alloleval lingil ja säästate end ostes võltsinguid.

Ole ettevaatlik, et mitte langeda trikke swindlers kes müüvad hormoonid, ei mõjuta aktiivsus. Ära raiska aega valides erinevaid sööt, kala lihtsalt ei lõhna, kui temperatuur on alla 10 kraadi.

Ära viska oma raha kaugusel igasuguseid peibutusained ja languse. Piisavalt kõigi 4 lõhnu, millel on pihustatud Fish xxl.

Kuula arvamust spetsialistid, kes on võitnud MM-kalastamist Norra, Poola, Venemaa, Kanada, tänu kasutamise spray Kala XXL.

koostis spray Fish xxl.

Activator Fish XXL põhineb ainult looduslikke koostisosi, mis on täiesti ohutud ja toimivad otseselt haistmisretseptoreid:

 • elevandi küüslaugu – aktiveerib selliseid kalu nagu haug, karpkala, latikas;
 • kanepiõli – tõmbab särg, linask, latikas, nurg, SOPA;
 • Kaffir lubi aitab püüda karpkala, linask, latikas, särg, karpkala;
 • valgu kalmaari – soodustab laevadel merihunt, ahven, luts, Rotana.

Pange tähele, et spray on aktivaatoriks isegi kõige mitteaktiivsete liikide ettevaatlik. Aktivaator on tumepruun toon, on spetsiaalselt ette nähtud külma tumeda veega.

spray on ka tihe tekstuur, see püsib kaua otsiku, seega meelitada kala kaugelt vahemaid.

Lõhn aktivaator on kena kala ja ei hirmuta isegi kõige ettevaatlikumad ja rahulik tõug.

Ravimit hoolikalt konstrueeritud ja arendatud, võttes arvesse kõiki eripära veealuse elanikku. Söödaks kala XXL ohutu, ei koosne kahjulike keemiliste ainetega. Püügiplaani saab ohutult söödud.

Kuidas kasutada spray aktivaatori

Aktivaator kalade edukaks kalapüügi kasutatakse järgmisel viisil:

 • valmistada tavaline peibutis, mahub tükk leiba;
 • prits leiba kuni neli korda, kui te kavatsete jõuda rahumeelse tõug;
 • kui jahipidamist saakloomade või peru kala, söödaks vaja töödelda 6-8 korda;
 • pärast I püütud 3-4 tükki kala, korratakse protseduuri signaalitöötlusreżiimis võivad erineda sõltuvalt aktiivsust ühe tõu;
 • talvel, hammustada algab 10 minutit. Teil võib olla suurendamiseks auk doonorina hammustada suur kala.

kogenud kalurid ütlevad, et kõik tööd aktivaator ei tee teile. Lõppude lõpuks, veel tõusma 05:00 teha auk ja venitada lihaseid tõmmata kala. Aga spray aktiveerib kalapüügi ja muuta see tõesti tõhus.

Maksumus spray ja kust osta Fish xxl.

osta spray saate klikkides alloleval lingil. Ära jäta oma võimalust võtta sööt, mis on harmooniliselt tasakaalustatud ja võimaldab teil pääse täielik ämber. Kala XXL, hind, mis muudab teda paistma kõigi võimalike landid tasub end ära peaaegu pärast esimest kalapüük.

Arvustused

Kalad XXL aktivaator hammustamine ülevaateid, mis annavad spetsialistid ja amatööridele, aktiveerib laisk kala:

Constantine, 30 aastat, Primorje armastan talvel kalapüüki. Aga näiteks talvel bass on väga passiivne, erinevalt suve kalapüük. Ma otsustasin tellida spray. Pärast 10-minutilist kasutamist, kalast ei tagasilöögi, ei ole aega püüda. Poole tunni püütud 10 tükki suur ja nii, isegi väike things.Sergey, 45, kuni Angarskpoly aktivaator Fish XXL I nõustasid kolleegidega. Ausalt, ei ole eriti lootes, aga kui mu sööt enam tegutseda, ikka püüdnud spray. Pärast umbes 10 minutit, kala peaaegu hull, saame öelda, alates auk ta hüppas, see tulemus ei ole oodata. Aastal aktivaator kompositsioon, mis toimib lõhnataju on fish.Timur, 52, Fish XXL, osta, kes soovitas mul mu naine, muide, suurepärane asi. Kala ise läheb käsi ja toimib väga ettevaatlik ja laisk ja röövellikud liike. Alati võtke see kalapüük. Ostke ametlikul kodulehel spray. Esiteks seal on kindlasti kvaliteetne toode ja teiseks, kiire tarne.

Viive Kangro
About Viive Kangro 97 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*