Electricity saving box – kelmuse või tõde? arvamusi spetsialistid, kust osta

[Total: 0    Average: 0/5]

Ma arvan, et ma olen kaotanud teadaolevalt katse või leiutada. Püüdke kõigepealt proovida erinevaid kujunduse ja viimane “smart” seadmeid. Sageli jääb kinni, kuid mõnikord leida uusi omadusi on tuntud seadmeid. Näiteks ökonoomne Elektrienergia säästmine Box. Mõni aeg on olnud televisioonis iga tund. Tahtsin proovida – ja äkki tõde toimib! Lisaks vahetult enne et ostis suure veemahuti, mis sundis ring counter ketrus- kaelamurdev kiirus.

Otsustatud läheneda probleemi tõsiselt. Esimese määratakse poe. Kaupade ostmisel ametlikul veebilehed, oht saada võltsitud on palju väiksem kui ajal ostu turgudel või Hiina veebilehed. Ja teiseks, bummed spetsiaalseid seadmeid, mis mõõdavad mitte ainult voolutugevuse vaid ka pinge. Nagu selgus, sellised seadmed on väga kasulik.

Mis on lubanud on elektrisäästufond Box

On selge, et mis tahes müüja teeb kõik endast oleneva, et kiitust oma kaupu. Veebilehel Elektri säästmine Box olid palju erinevaid atraktiivseid kiibid, väites, et see on võimalik vähendada kulusid elektrienergia peaaegu paar korda. Nii näiteks, mida oli kirjutatud kasutades suure võimsusega seadmete: võrgu koormust vähendatakse 30-50% vasaraga, raud, pesumasin. Ärge tõesti usuvad selliseid avaldusi, kuid ei püüa, ei saa kontrollida!

Isegi tootja ütles (minu arvates pigem julgelt), et tema seade pikendab elu iga elektriseade ja on täielikult tagasi paari kuu jooksul. Siin ma tõesti ei tea, kuidas elektrisäästufond Box siis kallid?

Hind on tõesti naeruväärne. Ei ole kindel, et see õigustaks ennast, kuid isegi siis, kui ei – see on midagi, saada odav, kuid huvitav eksperiment.

juhtis tähelepanu asjaolule, et säästmine Poks on seaduslik. Oli mures, et minu huvi võib sõita perekonna eelarve auk riigi trahvid. Ei, õnneks mingit erilist seoses tehinguga ei vaja – lihtsalt kinni pesa ja vaadata efekti. Jah, ja veel üks asi – see ütleb, et seade vähendab kahjulike magnetvälja ruumi. Oleks kena.

arvamusi reaalsed inimesed Elektri säästmine Box

See oli tõesti huvitav, kuid ei leia eest võrgu osutus üsna keeruliseks. Internet näitas suur number, nii positiivseid kui ka negatiivseid arvamusi kasutamise Saving Poks. Mõned inimesed kirjutas, et tõde hakkas säästa, teised väitsid, et see oli jultunud lahutust. On ebaselge, kes saab usaldada!

Oli ka homegrown elektrikud. Nad kõndisid mööda seadme pikkus ja laius. Mõned ei kõhkle öelda populaarne))) Mul on ainult küsimus – miks te selle ostnud, kui sa lihtsalt teadsin, mida ei aita?

Ehk on tõesti defektne, ning seetõttu ei furychit. Minu õigus mõla põlema erinevad tuled ja vilgub)))

Omadused ja tööpõhimõte majanduse elektri

hästi lugesin segatud arvamusi, vaadeldi hindu ja mõtlesin, miks mitte proovida ise. Toodud seadme kiiresti, ma kohe otsustas piinata ja hakkas tema katseid.

Alustuseks ma kirjeldada elektrisäästufond Box:

  • kaal – umbes 150 grammi;
  • mõõtmed – millimeetrit 120х70х40;
  • maksimaalne koormus – mitte üle 19 kW
  • materjali – plastikust, värv terasest (see on armastavad esteetika).

In juhiseid tõdeti, et tööseadmel saab normaalsel niiskus (85%). Selgub, et vannituba on parem mitte jääda, võib põletada.

ronis võrgu lugeda põhimõtted Elektri säästmine Box. Selgus, et mulle öelda vähemalt, mitte ekspert mõista Hienoudet see seade on üsna raske. Leitud hunnik erinevaid skeeme ja valemeid (ei räägi). Parim selgitus Vaatasin seda üles YouTube’i. Mõned naljakas väikemees selgitas, et on olemas kahte tüüpi energia – reaktiivne ja aktiivne. Säästes Box vähendab tarbimise poolel praeguse, suurendades seeläbi kodumasinaid.

Mis näitas mu katsed Elektri säästmine Box

ja ehk kõige huvitavam asi näitas mu katsed. Kõigepealt, ma pealevõtmine energiatarvet, kui tegutsevad veepaak enne ja pärast lisamist võrgu Elektri säästmine Box. Ma ütlen seda, kokkuhoid 50% on ebareaalne, kuid on natuke erinev. Tunnis tarbimine vähenes umbes 10-15%. Võib-olla kokkusattumus, aga ma tahan uskuda, et see mõju on püsiv. Seejärel seade maksab ise 5-6 kuud ja alustada tuua kasumit (säästetud raha peetakse teenitud).

Aga asi, mis mind üllatas on normaliseerumine pinge (testitud seade). Varem sisselülitamisel raud, pesumasin või electrochemi hakkas vilkuma valgus lambid.

Ma tõesti arvasin ma oleks kontrollida kõiki juhtmeid korter või muuta kaitsmeid 15 kuni 25 amprit. Aga kui sa ühendada Saving Box vatti stabiliseerunud ning koormust tegelikult vähenenud. See hästi säästa (ei ole vaja helistada elektrik).

Miks peate taotlema Elektri säästmine Box volitatud esindajad?

Ma nägin mõned käsitöölised avas seadme ja leitud tavaline tasu koos pirnid. Jah, ostes kaupu ei ole selge, kus see on isegi võimalik. Seetõttu teha, et ainult ametlikul kodulehel, et annab garantii ja ei nõua ettemaksu. Ausalt, oma Sewing Box ei ole avatud, kuid kaal on lihtsalt on trikk (raske kast).

Osta Elektri säästmine Box Interneti kaudu ei ole raske. Keegi küsib jätnud isikuandmed (noh, seal on passi, Pangakaart) või kuidagi oma isikut tõendada. Öelge operaator, kus pakkuda instrument ja maksma pärast lahtipakkimist ja kontrollimise pakett. Seade on odav, nii et saate proovida piira pere eelarve

Viive Kangro
About Viive Kangro 97 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*